Divdaļīgs uzvalks

Klasisks uzvalks, kas sastāv no žaketes un biksēm. Šāda veida uzvalks kalpo gan kā ikdienas uzvalks darbam, gan kā uzvalks svinībām. Līdz ar to šis ir universālākais un populārākais uzvalka veids, ko mūsdienās vīrieši valkā visbiežāk. Bet arī ar šāda veida uzvalku ir iespējams variēt. Audumu divdaļīgam uzvalkam vari izvēlēties gan ar rakstu, gan bez tā. Uzvalka žaketei var būt divas vai trīs pogas vienā rindā ar vienu vai diviem šķēlumiem sānos, vai divas rindas ar pogām un diviem šķēlumiem sānos. Ir iespēja eksperimentēt ar atloku platumu un kabatu daudzumu. Kā arī aksesuāri, odere vai citas detaļas var padarīt divdaļīgu uzvalku piepildītu.

PASŪTĪT DIVDAĻĪGU UZVALKU

Trīsdaļīgais uzvalks

Uzvalka ansamblis, kas sastāv no žaketes, vestes un biksēm. Ir ļoti parocīgs, jo aukstos ziemas mēnešos uzvalks, kas sastāv no trim daļām silda ķermeni, toties siltos vasaras mēnešos, novelkot žaketi, var izskatīties eleganti arī tikai biksēs un vestē. Līdzīgi kā divdaļīgam uzvalkam, žaketei var būt viena vai divas rindas ar pogām un šķēlumiem, šaurākiem vai platākiem atlokiem. Arī vesti var veidot ar atlokiem un divu rindu pogām, kas piedod svinīgāku noskaņu vai izvēlēties klasisku ar vienas rindas pogām un bez atlokiem. Vestes aizmugurējā daļā var būt ar oderi, ko parasti pieskaņo pie žaketes oderes, vai visa veste var tikt darināta no viena auduma. Bieži vien trīsdaļīgu uzvalku mēdz darināt no diviem dažādiem audumiem, izvēloties kādu no daļām citā krāsā.

PASŪTĪT TRĪSDAĻĪGU UZVALKU

Uzvalks kāzām

Uzvalka izvēle līgavainim ir diezgan liela, jo gan kāzu formāts mēdz būt dažāds, gan pieskaņošana pie līgavas kleitas ietekmē izvēli, gan gadalaiks un vieta, kur notiek kāzas mēdz ietekmēt uzvalka izvēli. Šujot kāzu uzvalku ir iespēja pieturēties pie klasiskā jeb tradicionālā stila vai pretēji veidot ultra modernu kāzu uzvalku, toties neņemot vērā uzvalka stilu, tā auduma kvalitātei ir jābūt uzdevuma virsotnē, lai kāzu uzvalkā līgavainis jūtas komfortabli. Divdaļīgam uzvalkam var izvēlēties gaišus un tumšus audumus, trīsdaļīgu uzvalku var veidot pat no divām krāsām, kur divas daļas ir vienas krāsas un trešā citas. Kāzu uzvalkus var papildināt arī ar aksesuāriem, kas saskanētu ar līgavas izskatu un piešķirtu individualitāti.

Mūsdienās vīrieši eksperimentē ar savu kāzu tērpu, šujot visdažādākā tipa uzvalkus, smokingus un pat frakas.

PASŪTĪT UZVALKU KĀZĀM